Kreatywna strona www

Kreatywna strona WWW - dmsagency

Kreatywna strona WWW

..czyli działanie w kierunku rozwoju Twojej firmy, ukazanie pasji, wizytówka osobista w branży. Zainwestuj w naszą wiedzę, profesjonalizm i wyobraźnię, a my z przyjemnością podejmiemy się wyzwania i zaprojektujemy coś co będzie tworzyć wizerunek Twojej firmy, dzięki czemu znajdzie się ona w czołówce danej branży. Kreatywna strona WWW – tego właśnie potrzebujesz!

 

Dostosowanie domeny do kreatywnej strony WWW

Ważne jest, aby odpowiednio dobrać domenę do swojej wizytówki, strony internetowej bądź bloga. Przy dobieraniu warto pomyśleć przyszłościowo nad nazwą jeśli chcemy odnieść sukces w danej branży – spowoduje to łatwe znalezienie w sieci.

Dostosowanie domeny - Kreatywna strona WWW - dmsagency

 

Dobór odpowiedniego hostingu dla Twojej kreatywnej strony WWW

Hosting czyli serwer, na którym będziemy umieszczać Twoje pliki strony internetowej. Oczywiście na serwerze można umieścić kilka Twoich domen w zależności od przestrzeni. Warto podkreślić, że zły wybór hostingu może wpłynąć na niewłaściwe funkcjonowanie strony www.

Hosting - Kreatywna strona WWW - dmsagency

 

Teksty, które będą umieszczone na kreatywną stronę WWW

Teksty, które chciałbyś umieścić na swojej stronie internetowej powinny być napisane w edytorze tekstowym Microsoft Word lub w Open Office – będzie to dla nas przejrzyste. Dodatkowo jeżeli mielibyśmy umieścić w konkretnym miejscu zdjęcia do tekstu – prosimy o adnotację, gdzie mają się znajdować.

Teksty - Kreatywna strona WWW - dms agency

 

Grafika – Kreatywna strona WWW

Bardzo ważne elementy strony internetowej – loga, certyfikaty, dokumenty firmy czy zaprojektowane reklamy. Najlepiej gdyby te grafiki były w formacie wektorowym lub innym wysokiej jakości. To one dodają uroku Twojej kreatywnej stronie WWW 🙂

Zdjecia - Kreatywna strona WWW - dms agency

 

Fotografie dla kreatywnej strony WWW

Tutaj warto zaznaczyć, że najlepsza dla fotografii będzie jak największa rozdzielczość – format JPEG. Z naszą pomocą wybierzemy dla Ciebie odpowiednie zdjęcia – powinny ilustrować to, co chciałbyś wyrazić.

Gdy już wszystko otrzymamy – możemy zacząć działać, a Ty czekasz na przyjemną chwilę jaką jest ukończenie Twojej strony www 🙂

Kreatywna strona WWW Bydgoszcz DMS Agency

Kreatywna strona WWW Bydgoszcz
Firma DMS Agency

Kreatywna strona WWW Bydgoszcz - DMS Agency

Zobacz całą grafikę, która ilustruje krok po kroku co jest potrzebne do stworzenia Twojej strony internetowej – Kreatywna strona WWW – kliknij poniżej, aby powiększyć:

Kreatywna strona WWW Bydgoszcz dmsagency cala grafika